202

Karlovszky Bertalan (1858-1938)

Akt

Technika: olaj, fa
Méret: 31 x 22 cm
j.j.l.: Karlovszky B
HUF 120 000 — 160 000
EUR 333 — 444
USD 367 — 489

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%