160

Kelemen Emil (1895-1975)

Akt a kertben

olaj, rétegelt falemez, 154 x 70 cm, j.b.l.: Kelemen
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%