143

Knopp Imre (1867-1945)

Akt a műteremben

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.b.l.: Knopp Imre
HUF 450 000 — 500 000
EUR 1 446 — 1 607
USD 1 565 — 1 739

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%