483

Vass Elemér (1887-1957)

Akt a műteremben

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 35 cm
j.j.l.: Vass E.
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%