49

Káplár Ferenc (1937)

Akt a tengerparton

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 110 cm
j.j.l.: Káplár 71
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Jelenlegi licit: 130 000 Ft
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00