637

Zórád Ernő (1911-2004)

Akt a vízparton

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 19,5 cm
j.j.l. Zórád Ernő 954 Leányfalu
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%