89

Petschacher Olga (1879-?)

Akt drapériával

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 73 cm
j.b.f.: Petschacher O
HUF 750 000 — 1 000 000
EUR 2 410 — 3 213
USD 2 608 — 3 478

Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%