312

Gussoni, Vittorio (1893-1968)

Akt kalapban

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 65 cm
j.b.l.: V. Gussoni
Kikiáltási ár: 780 000 Ft (2 506 EUR*, 2 713 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%