230

Magyar festő (XX. század)

Aktok a tájban

Technika: olaj, vászon
Méret: 110 x 95 cm
HUF 1 400 000 — 1 700 000
EUR 4 499 — 5 463
USD 4 869 — 5 912

Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%