688

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Alagút

olaj, fa
23 x 30,5 cm
j.b.l.: Nagy Dániel Ferenc 953
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%