239

Újváry Ferenc (1898-1971)

Itatás a folyónál

olaj, vászon, 21 x 39 cm, j.j.l.: Ujházy F
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%