173

Bernáth Aurél (1895-1982)

Alice arcképe (A művész felesége)

olaj, vászon
110 x 100 cm
a hátoldalán Műcsarnok címke töredék
szerepelt a IV. Magyar Képzőművészeti Kiállításon (1953)
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%