89

Jáky György (1930-2008)

Alkonyati ködfátyol

Technika: akvarell, papír
Méret: 47 x 35 cm
j.j.l.: Jáky 95 VII. 16
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%