227

Gaul Gustav (1836-1888)

Allegórikus jelenet (Gyógyítás)

Technika: olaj, vászon
Méret: 126 x 90 cm
j.b.l.: G. Gaul 1871
sérült
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%