150

Hegedűs László (1870-1911)

Álló akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 175 x 90 cm
j.b.l.: Hegedűs L. 908.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%