Herman Lipót (1884-1972)

Álmodozás, 1914

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 80 cm
j.j.l.: Herman Lipót 1914, hátoldalon MNG bírálati szám

Ár: 1 260 000 Ft (4 049 EUR*, 4 382 USD*)