Herman Lipót (1884-1972)

Álmodozás, 1914

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 80 cm
j.j.l.: Herman Lipót 1914, hátoldalon MNG bírálati szám
Kikiáltási ár: 900 000 Ft (2 500 EUR*, 2 752 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00