12

Barkász Lajos (1884-1960)

Álmodozó lány

Technika: olaj, vászon
Méret: 94 x 69 cm
j.j.f.: Barkász Lajos 906
MNG bírálati szám: 2359/980
HUF 1 500 000 — 2 000 000
EUR 4 820 — 6 427
USD 5 216 — 6 955

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%