221

Hackensöllner, Camillo (1860-?)

Alpesi táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 102 x 153 cm
j.b.l.: Camillo Hackensöller Wien 18..
HUF 800 000 — 1 200 000
EUR 2 222 — 3 333
USD 2 446 — 3 670

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 667 EUR*, 1 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%