293

Reissmann Károly Miksa (1856-1917)

Alpesi táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 31,5 x 39,5 cm
j.h.: K.M. Reissmann Wien 1882
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 208 000 Ft (668 EUR*, 723 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00