665

Vízkeleti Witman Etelka (1882-1962)

Altatódal

Technika: olaj, vászon
Méret: 55 x 68 cm
j.j.l.: Vízkeleti W.E.

HUF 180 000 — 240 000
EUR 500 — 667
USD 550 — 734

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (361 EUR*, 398 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%