Szegedi Kovács Ágoston (1888-1978)

Alvó akt

Technika: olaj, vászon
Méret: 45 x 65 cm
j.j.l.: Szegedi Kovács Ágoston

Ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)