160

Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967)

Alvó nő

Technika: olaj, vászon
Méret: 59 x 95 cm
j.b.l.: Aiglon
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 607 — 1 928
USD 1 739 — 2 087

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%