247

Kótai Ferencz Lajos (1901-?)

Alvó Vénusz

Technika: olaj, vászon
Méret: 95 x 150 cm
j.j.l.: Ferencz Lajos 1926
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%