Angol teáskészlet
Angol teáskészlet

49

Angol teáskészlet

festett mázas fajansz, teáskanna: 18x25x10cm, restaurált, arany gombos fedővel; kiöntő: 15x14x10cm, jelzett: masszába nyomott Wedgewood márkajelzés; 6 db csésze aljal x cm, j.n., restaurált
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%