267

Aknay János (1949)

Angyal született (1990)

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 290 cm
j.b.l.: AJ
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00