312

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Anna búcsú a Batthyány téren, 1924

Technika: olaj, karton
Méret: 18 x 25 cm
j.j.l.: Nagy Dániel F 924 17.
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (103 EUR*, 111 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%