13

Wigand, Balthasar (1771-1846)

Ansicht von Pesth mit der Kettenbrücke

Technika: akvarell, papír
Méret: 14,5 x 19 cm
j.j.l.: Wigand
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%