Antik Bécsi Ezüst Kandeláber Pár

Villámáron elkelt (Antik Bécsi Ezüst Kandeláber Pár)

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 48 x 32 cm
675 + 674 g, jelzett: Bécs 18?7-es fémjel, AW (Alois Würth) mesterjegy