241

Antik bécsi karmazált gyűrű

14 kt-os fehérarany,
1 db, 8x6 mm fazettált ovális csiszolású intenzív zöld smaragd, cca.1,2 ct,
10 db briliáns csiszolású gyémánt össz. cca. 2 ct (M1-M2,Tcr-Cr,Vsi-SI),
4g, 56mm,
utólagos magyar fémjelezés
20.sz. eleje,
HUF 2 400 000 — 2 800 000
EUR 6 667 — 7 778
USD 7 339 — 8 563

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (4 444 EUR*, 4 893 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%