Antik bécsi karmazált gyűrű

14 kt-os fehérarany,
1 db, 8x6 mm fazettált ovális csiszolású intenzív zöld smaragd, cca.1,2 ct,
10 db briliáns csiszolású gyémánt össz. cca. 2 ct (M1-M2,Tcr-Cr,Vsi-SI),
4g, 56mm,
utólagos magyar fémjelezés
20.sz. eleje,