Antik ezüst fedeles doboz történelmi jelenettel

23

Ezüst fedeles doboz történelmi jelenettel

Technika: ezüst
Méret: 4,5 x 7 x 7 cm
92 g, jelzett: feloldatlan fémjel
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (417 EUR*, 459 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%