194

Antik ezüst fedeles tégely

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 155 g, 5 x 7 cm
jelzett: 13 latjel (XVIII. század)
HUF 55 000 — 75 000
EUR 153 — 208
USD 168 — 229

Kikiáltási ár: 36 000 Ft (100 EUR*, 110 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%