Antik ezüst fedelesdoboz

113

Antik ezüst fedelesdoboz

JÓTÉKONYSÁGI TÉTEL a Regőczi Alapítvány javára

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 8,5 x 15 cm
610 g
jelzett: Bécs, 1834-as fémjel, STM mesterjegy

gróf Zichy Ilona és gróf Nádasdy Ferenc házassági címerével
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%