Antik ezüst fedelesdoboz

Antik ezüst fedelesdoboz

JÓTÉKONYSÁGI TÉTEL a Regőczi Alapítvány javára

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 8,5 x 15 cm
610 g
jelzett: Bécs, 1834-as fémjel, STM mesterjegy

gróf Zichy Ilona és gróf Nádasdy Ferenc házassági címerével

Ár: 310 000 Ft (861 EUR*, 948 USD*)