Bécsi antik ezüst kések, 6 db
Bécsi antik ezüst kések, 6 db

86

Bécsi antik ezüst kések, 6 db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 230 g
jelzett: Bécs 1832 fémjel, ML mesterjegy
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%