Antik ezüst leveseskanál 6db
Antik ezüst leveseskanál 6db

43

Antik ezüst leveseskanál 6db

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 364 g
jelzett: Pest, 1863 fémjel, CsP (Paulus Cseh) mesterjegy, Bécs, 1860 fémjel, ES mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%