283

T. Rátz Péter (1879-1945)

Antik romok az Adrián

olaj, vászon
80,5x100,5 cm
j. j. l.: Tagyosi R. P.
Hátoldalán: Nagybányai út házzal
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%