Antik stílusú smaragd gyűrű brilekkel

14 kt-os fehérarany,
21. század eleje,
1 db smaragd csiszolású smaragd,
cca.: 1,2 ct,
22 db brilliáns csiszolású gyémánt össz. cca.: 0,8 ct, M1, W-Cr, VS-SI
tömete: 6,8 g, gyűrűméret: 55 mm