331

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyermekével

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 54 cm
j.j.l.: Glatz 1941
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%