125

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyermekével

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 54 cm
j.j.l.: Glatz 1941
HUF 900 000 — 1 200 000
EUR 2 892 — 3 856
USD 3 130 — 4 173

Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%