324

Geiger Richárd (1882-1945)

Apacs

olaj, karton, 46 x 34 cm
j.j.l.: Geiger R
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 39 000 Ft (125 EUR*, 136 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00