ÁPRILISI ONLINE AUKCIÓNK HOLNAP (SZERDA) ESTE 20 ÓRAKOR ZÁRUL!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk emlékeztetni Önöket, hogy ÁPRILISI ONLINE AUKCIÓNK holnap, 2022. április 20-án (szerda) este 20 órakor zárul.
Az árverés katalógusa a honlapunkon érhető el.

Az aukció tételeire − előzetes regisztrációt követően − a weboldalunkon, valamint az axioart oldalán is licitálhatnak.

Szeretnénk felhívni a figyelmüket, hogy a katalógusban szereplő képek, tárgyak megtekintésére előzetes egyeztetés után van lehetőség!

Balogh Ervin (1925-2020): Lány babával (olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.b.l.: Balogh Ervin) Kikiáltási ár: 90 000 Ft

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Olajos Ilka, Pintér Virág, Parviz Mirzaei, Sipos Janka

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram