Arany fényképtartó

78

Arany fényképtartó medál

Technika: 14 k arany, kristály
Méret: bruttó 10 g
jelzett: magyar fémjel, XX. század
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%