229

Korovin Konstantin (1861-1939)

Arany hagymakupolák

Technika: olaj, karton
Méret: 38 x 53,5 cm
j.j.l.: Konstantin Korovin, 1913
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 820 EUR*, 5 216 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%