Arany női Ormo karóra

80

Arany női Ormo karóra

Technika: 14 k arany tok és szíj
Méret: bruttó 15 g
kézi felhúzós szerkezet
jelzett: SA mesterjegy
1940-es évek, működőképes
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%