37

Nádasdi Sárközy Elemér (1900-1988)

Aranyhíd a Balatonon

Technika: olaj, karton
Méret: 25,5 x 32 cm
j.b.l.: Nádasdi Sárközy 970
HUF 80 000 — 120 000
EUR 257 — 386
USD 278 — 417

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%