145

Csorba Simon László (1943)

Arc harc III.

Technika: csorgatott olaj, papír
Méret: 60 x 42 cm
j.j.l.: Csorba Simon 1987 Csorba Simon 2002
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%