98

Ruttkay György (1898-1975)

Árkádok alatt

Technika: akvarell, papír
Méret: 21,5 x 29
j.j.l.: Ruttkay 925
HUF 260 000 — 320 000
EUR 835 — 1 028
USD 904 — 1 113

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%