Csejtei Joachim Ferenc: Árnyas erdő

37

Csejtei Joachim Ferenc (1882-1964)

Árnyas erdő

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 35 cm
j.b.l.: Joachim
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%