260

Orbán Dezső (1884-1987)

Árnyas kert

Technika: olaj, falemez
Méret: 50,5 x 64 cm
j.j.l.: Orbán
HUF 2 100 000 — 2 700 000
EUR 5 833 — 7 500
USD 6 422 — 8 257

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft (4 167 EUR*, 4 587 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%